Personalul BRTS


  

Elena Bordian Elena Bordian 
Director
Tel: 022-50-11-31
E-mail: ebordian@brts.md

Tamara Zasmenco
director adjunct
Tel: 022-50-11-32
E-mail: tzasmenco@brts.md

Maria Popovici Maria Popovici
Şef secţie AP
Tel: 022-510-124
E-mail:  mpopovici@brts.md

Natalia Macrii Natalia Macrii
Bibliotecar AP
E-mail: nmacrii@brts.md

Victoria Adam Victoria Adam 
Secţia AP
Redactor de catalog
                E-mail:  vadam@brts.md

Elena IurievElena Iuriev 
Secţia AP
Bibliotecar
E-mail:  eiuriev@brts.md

Elena Migunova  Elena Migunova 
Secţia AP
Bibliotecar principal
E-mail:  emigunova@brts.md

katea-4 Ecaterina Coşleţ
Secţia AP
Bibliotecar
E-mail:  ecoslet@brts.md

Angelina Catana Angelina Catana 
Secţia IB
Şef Secţie
Tel. 022-510-129
                  E-mail:  acatana@brts.md

Nionela Dalniţchii Nionela Dalniţchii
Secţia IB
Bibliotecar principal
                 E-mail:  ndalinitchi@brts.md

Elena Lupu   Elena Lupu

 Secția CS
Șef secție CS
                E-mail:  elupu@brts.md

Olga Chirilov   Olga Cirilov

 Secţia IB
Bibliograf
                E-mail: ochirilov@brts.md

Mariana Brînză Mariana Brînză
Secţia IB
Bibliotecar
                 E-mail:  mbrinza@brts.md

Silvia Neaga  Silvia Gorceag
  Secţia TIRE
Şef secţie
Tel. 022-510-129
                  E-mail: sgorceag@brts.md

Lucica Nistreanu Lucia Nistreanu
Secţia LPCC
Şef secţie
Tel. 022-50-11-28
                  E-mail: lnistreanu@brts.md

Evelina Jitari Evelina Jitari
Secţia LPCC
Bibliotecar
              E-mail: ejitari@brts.md

Silvia MoraruSilvia Moraru
Secţia LPCC
Bibliotecar
              E-mail: smoraru@brts.md

Lilia Capcanari Lilia Capcanari
Secţia LPCC
Bibliotecar
E-mail:  lcapcanari@brts.md

 Galina AlexandrovaGalina Alexandrova
Secţia CS
Bibliotecar Principal
E-mail: galexadnrova@brts.md

Maria Ivanova Ivanova Maria
 Secţia CS
Bibliotecar
E-mail: mivanova@brts.md

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com