Personalul BRTS | Biblioteca Republicană Tehnico-Științifică

Personalul BRTS


Elena BordianElena Bordian 
Director
Tel: 022-50-11-31
E-mail: ebordian@brts.md

Tamara ZasmencoTamara Zasmenco
director adjunct
Tel: 022-50-11-32
E-mail: tzasmenco@brts.md

Maria PopoviciMaria Popovici
Şef secţie AP
Tel: 022-510-124
E-mail:  mpopovici@brts.md

Natalia MacriiNatalia Macrii
Bibliotecar AP
E-mail: nmacrii@brts.md

 

Victoria AdamVictoria Adam 
Secţia AP
Redactor de catalog
E-mail:  vadam@brts.md

Elena IurievElena Iuriev 
Secţia AP
Bibliotecar
E-mail:  eiuriev@brts.md

Elena MigunovaElena Migunova 
Secţia AP
Bibliotecar principal
E-mail:  emigunova@brts.md

katea-4Ecaterina Coşleţ
Secţia AP
Bibliotecar
E-mail:  ecoslet@brts.md

Angelina CatanaAngelina Catana 
Secţia IB
Şef Secţie
Tel. 022-510-129
E-mail:  acatana@brts.md

Nionela DalniţchiiNionela Dalniţchii
Secţia IB
Bibliotecar principal
E-mail:  ndalinitchi@brts.md

Elena LupuElena Lupu
Șef secție CS
Bibliotecar principal
E-mail:  elupu@brts.md

Olga ChirilovOlga Cirilov

Secţia IB
Bibliograf
E-mail: ochirilov@brts.md

Mariana BrînzăMariana Brînză
Secţia IB
Bibliotecar
E-mail:  mbrinza@brts.md

Silvia NeagaSilvia Neaga
Secţia TIRE
Şef secţie
Tel. 022-510-129
E-mail: sgorceag@brts.md

Lucica NistreanuLucia Nistreanu
Secţia LPCC
Şef secţie
Tel. 022-50-11-28
E-mail: lnistreanu@brts.md

Nina IakobNina Iacob
Secţia LPCC
Bibliotecar principal

E-mail: niacob@brts.md

Evelina JitariEvelina Jitari
Secţia LPCC
Bibliotecar
E-mail: ejitari@brts.md

Silvia MoraruSilvia Moraru
Secţia LPCC
Bibliotecar
E-mail: smoraru@brts.md

Maria JarencovMaria Jarencov
Secţia LPCC
Bibliotecar
E-mail: mjarencov@brts.md

Lilia CapcanariLilia Capcanari
Secţia LPCC
Bibliotecar
E-mail:  lcapcanari@brts.md

Natalia BradulovaNatalia Bradulova
Secţia LPCC
Bibliotecar
E-mail: nbradulova@brts.md

Maria VîrlanMaria Vârlan
Secţia CS
E-mail:  mvarlan@brts.md

 

Galina AlexandrovaGalina Alexandrova
Secţia CS
Bibliotecar Principal
E-mail: galexadnrova@brts.md

 

Maria IvanovaIvanova Maria
Secţia CS
Bibliotecar
E-mail: mivanova@brts.md

 

Zinaida DobroviceanuZinaida Dobroviceanu
Secţia CS
Bibliotecar
E-mail:  dobrovicianu@brts.md

 

 

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com